Malwarebytes Anti-Malware نام برنامه ای جهت حفظ امنیت گوشی های اندروید می باشد که با استفاده از آن امکان تامین امنیت گوشی همراه خود را خواهید داشت.

ویژگی ها:

شناسایی و محدود کردن مالوارها شامل جاسوس افزارها و تروجان ها
اسکن کردن برنامه های نصب شده در گوشی برای برنامه های ناخواسته
هشدار دادن به شما با شناسایی وب سایت های مخرب و حاوی کد مخرب
توقف دسترسی به اطلاعات شخصی شما
اسکن کردن دستگاه اندرویدی شما برای دلایل امنیتی
جلوگیری از اجرای برنامه هایی که در صدد مسیریابی شما خواهند بود

 

 
 

 

بسیاری از اوقات پیش می آید که به دلیل آلوده شدن گوشی همراه به بدافزارهای مختلف شاهد اختلال در کارکرد آن خواهید بود. آلوده شدن گوشی همراه توسط جاسوس افزارها و تروجان ها به طور حتم در برخی از بخش های دستگاه اختلال ایجاد خواهد کرد که کارکرد گوشی را بسیار مختل خواهد نمود. نرم افزار Malwarebytes Anti-Malware می تواند در چنین شرایطی به کاربران کمک کرده و با شناسایی بدافزارهایی که در گوشی قرار دارند، آنها را پاکسازی کند. این نرم افزار امکان اسکن کردن برنامه ها و فایلهای داخل گوشی جهت شناسایی انواع ابزارهای مخرب را دارا بوده و می تواند آنها را از بین ببرد. بعد از نصب Malwarebytes Anti-Malware می توانید دستگاه را به صورت کامل اسکن کنید تا هرگونه بدافزار را در آن شناسایی کنید.

 

 

مشخصات دانلود

عنوان دانلود : برنامه ضد تروجان اندروید Malwarebytes Anti-Malware
حجم فایل : ۹٫۵۴ مگابایت
تاریخ انتشار مطلب : ۲۷ام آذر ۱۳۹۴
ارسال شده توسط : هوشیار

راهنمای استفاده

بعضی فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.khalkhaloka.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-

Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

لینک های دانلود

حجم : ۹٫۵۴ مگابایت

دانلود با لینک مستقیم